Senior Development Engineer

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Plzeň - město

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, společnost, která je celosvětový a český lídr zaměřující se na výrobu klimatizační techniky, hledáme vhodného kandidáta na pozici Senior Development Engineer

Náplň práce:
• tvorba výkresů – Solid Edge etc
• tvorba designové dokumentace související s designovými změnami – GDE
• tvorba BOM (dílová struktura klimatizační jednotky) – GDE
• realizace nových projektů v rámci vývoje jednotek a transferu výroby
- příprava ESK (= European Product Development Document, obsahuje základní specifikace jednotek, stanovení trhu atd.)
- vytváření plánu vývoje produktu
- pořádání meetingů Design review (realizace z pohledu výroby, kvality, ceny, compliance)
- komunikace s ostatními odděleními i s dodavateli (specifikace dílů, materiály)
- příprava a realizace designových výrob prototypů
• tematické vývojové/designové jednání (snižování cen, zlepšení výroby, atd.)
• komunikace se zahraničními společnostmi Daikin
• spolupráci na projektech týkajících se snižování cen (komunikace s dodavateli)
• plnění úkolů vyplývajících ze zavedených systémů ISO 9001, 14001, 50001 a OHSAS 18001
• plnění dalších úkolů přidělených nadřízeným

Zaměstnanecké výhody, benefity

• půlroční bonusy (minimálně 13. mzda, možno i výše)
• příspěvek na penzijní připojištění ve výši 2,5% ze mzdy
• příspěvek na dopravu 500,- měsíčně
• flexibilní začátek a konec pracovní doby
• 5 týdnů dovolené ročně
• kafeterie
• jazykové kurzy
• sleva na firemní produkty
• Nástup možný ihned nebo dle dohody
• Místo výkonu práce: Plzeň

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám Váš strukturovaný životopis na adresu [email protected] . Budeme Vás v nejbližší době kontaktovat.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

elektrotechnický průmysl

Společnost, která je celosvětový a český lídr zaměřující se na výrobu klimatizační techniky.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadujeme:
• VŠ technického zaměření
• min. 5 let praxe na stejné nebo obdobné pozici (v případě SŠ vzdělání delší praxe)
• znalost programů pro tvorbu výkresů a jejich vývoj (SolidEdge, Solidworks, CAD systém)
• schopnost orientovat se v technické dokumentaci a vytvářet ji
• dobrá znalost AJ (komunikace s mateřskou společností v Belgii)
• dobré komunikační dovednosti, týmová spolupráce, kreativita, organizační schopnosti, spolehlivost, časová flexibilita, schopnost práce pod stresem

Výhodou
• zkušenost s vedením týmů
• znalost Daikin produktů
• schopnost brát v potaz všechny aspekty produkce (kvalita, funkčnost, výrobní náklady)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 2342539  Datum zveřejnění: 4.1.2016