SW vývojář .NET aplikací

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Okres Ostrava

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, společnost, která představuje významného a tradičního dodavatele komplexních řešení a služeb v oblasti průmyslové automatizace, hledáme vhodného kandidáta na pozici SW VÝVOJÁŘ .NET APLIKACÍ

Náplň práce:
• Podíl na celém vývojovém cyklu softwarového produktu (průmyslové aplikace druhé úrovně řízení)
• Zpracování požadavků
• Návrh architektury, design
• Samotné programování (převážně C#)
• Testy, uvedení do provozu
• Údržba/podpora
• Jedná se obvykle o práci v malém týmu 1-5 lidí dle typu projektu

V případě zájmu nám zašlete Váš strukturovaný životopis na emailovou adresu [email protected] a do předmětu zprávy uveďte název pozice. V nejbližší době
Vás budeme kontaktovat.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme:
• Perspektivní a zajímavou práci na HPP v dynamicky se rozvíjející společnosti
• Zajímavé finanční ohodnocení – fix + bonusy (odměny za projekt, 13. plat, odměny za pobyty v zahraničí, odměny od vedoucích projektů)
• Příjemné pracovní prostředí a přátelský až rodinný kolektiv
• Příspěvek na stravování
• Možnost průběžného vzdělávání (vlastní oborové a jazykové kurzy)
• 5 týdnů dovolené, pružná pracovní doba
• Dobrá dostupnost - blízko VŠB v areálu Vědecko-technologického parku
• Penzijní a životní připojištění
• Teambuildingy
• Možnost karierního a odborného postupu
• Vhodné i pro absolventy
• Místo výkonu práce – Ostrava – Pustkovec

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Ostatní průmyslová výroba

Společnost, která představuje významného a tradičního dodavatele komplexních řešení a služeb v oblasti průmyslové automatizace.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadujeme:
• SŠ vzdělání v oboru informačních technologií, VŠ - výhodou
• Znalost programovacího jazyka C# (WPF, WCF, …),
• Znalost C++, SQL - výhodou
• Širší znalosti IT výhodou (sítě, administrace Win + Linux, …)
• Minimálně dobrou pasivní znalost angličtiny, další cizí jazyky - výhodou
• Flexibilitu, samostatnost, odpovědnost
• Komunikační schopnosti
• Ochotu cestovat (včetně zahraničních pracovních cest – cca 1x ročně)
• Trestní bezúhonnost
• ŘP skupiny B - výhodou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.