Servisní technik zařízení pro zpracování plastů

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Jihomoravský kraj

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta – významného dodavatele strojně-technologických zařízení pro zpracování plastů hledáme vhodné uchazeče na pozici: Servisního technika pro strojně-technologická zařízení pro zpracování plastů.

Náplň práce:
• komunikace se zákazníky

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme:
• HPP, nástup ihned
• 5 týdnů dovolené, příspěvek na stravování
• Odměňování: fix + část v závislosti na dosažených výkonech
• PC, mob. tel., po zapracování i služební vůz i pro soukr. účely
• Pohodový pracovní kolektiv
• Pracoviště Brno (teritorium zákazníků CZ, SK, PL, H, RO)
• Možnost home-office

Informace o náboru

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám Váš strukturovaný životopis na emailovou adresu [email protected]. Budeme Vás v nejbližší době kontaktovat. Do předmětu emailu uveďte název pozice.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Chemický průmysl, výroba farmaceutických výrobků

Společnost je významným dodavatelem strojně-technologických zařízení pro zpracování plastů.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1) nebo Německý jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadavky:
• Minimálně SŠ vzdělání, praxe nutná
• Znalost angličtiny na solidní úrovni, případně němčiny
• Schopnost samostatné práce, manuálně zručný
• Vyhlášku 50 § 6 (schopnost číst schémata + nákresy)
• Nutný ŘP sk. B
• Flexibilní přístup, ochotný cestovat, loajalita k zaměstnavateli

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 2347768  Datum zveřejnění: 4.1.2016