Specialista zahraničího obchod

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Jihomoravský kraj

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, mladou dynamickou společnost, která je především výrobce diagnostických zdravotnických prostředků in vitro a jako dovozce, vývozce a distributor laboratorního materiálu a vybavení, laboratorních přístrojů a diagnostických testů a souprav pro výzkumné, medicínské, veterinární a potravinářské účely, hledáme vhodného kandidáta na pozici SPECIALISTA ZAHRANIČÍHO OBCHOD

NÁPLŇ PRÁCE:
• Aktivní vyhledávání obchodních příležitostí a péče o stávající zákazníky a distributory v zahraničí (celosvětově)
• Příprava plánu zahraničního obchodu
• Navrhování marketingové strategie a dohled nad její realizaci
• Zpracovávání zpětné vazby od klientů
• Podílení se na přípravě smluv ve spolupráci s právníkem a obchodním a marketingovým ředitelem
• Vyřizování veškeré zahraniční komunikace a reklamace
• Zpracovávání podkladů pro čtvrtletní analýzu zahraničního obchodu
• Zajišťování prezentace firmy na konferencích, výstavách a u klientů
• Vedení obchodního týmu – v budoucnu
• Pravidelný reporting v CRM systému
• Organizace zahraničních veletrhů
• Organizace seminářů pro distributory
• Účast na pravidelných školeních
• Spolupráce s dalšími odděleními při řešení tech. dotazů od klientů

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Zaměstnanecké výhody, benefity

NABÍZÍME:
• Perspektivní práci na HPP ve stabilní ryze české firmě
• Motivující platové ohodnocení: fix + bonusy z prodeje + celoroční odměny dle zisku firmy
• Práci v menším přátelském kolektivu téměř rodinného typu
• Automobil (v rámci pracovních cest), PC, mobil
• Hrazení všech nákladů spojených s pracovními cestami
• Hrazené jazykové vzdělávání
• Příspěvek na stravování
• 3 x sick days
• Flexibilní pracovní doba dle plnění plánu
• Flexibilní plánování volna
• Vlastní parkování u firmy
• Občerstvení na pracovišti
• Penzijní připojištění

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Chemický průmysl, výroba farmaceutických výrobků

Mladá dynamická společnost, která je především výrobce diagnostických zdravotnických prostředků in vitro a jako dovozce, vývozce a distributor laboratorního materiálu a vybavení, laboratorních přístrojů a diagnostických testů a souprav pro výzkumné, medicínské, veterinární a potravinářské účely.

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské I. stupně

Osobnostní předpoklady a dovednosti

POŽADUJEME:
• VŠ vzdělání, obor: biologie, biochemie, chemie, medicína nebo mikrobiologie, resp. v oboru Marketing nebo Obchod
• Praxe ve zmíněných přírodovědných oborech – velkou výhodou
• 3 roky praxe v obchodě, ve zmíněných oborech - výhodou
• Znalost IVD a NGS - výhodou
• Zkušenost se zahraničním obchodem nebo nákupem
• Výborné komunikační dovednosti
• ŘP sk. B
• Angličtina na středně pokročilé komunikativní úrovni (B2 a výš. - slovem i písmem)
• Zkušenost s vedením týmu – výhodou
• Manažerské dovednosti
• Časová flexibilita a ochota cestovat
• Samostatnost

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 2388605  Datum zveřejnění: 11.1.2016