Tiskař na sítotiskovém stroji

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Jihomoravský kraj, Brno - město, Brno - venkov

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, společnost, vyvíjí a distribuuje ekologicky šetrné, zdravé a vysoce kvalitní produkty, hledáme vhodného kandidáta na pozici Tiskař na sítotiskovém stroji

Náplň práce:
• Realizace a kontrola tiskového procesu v oblasti sítotisku
• Potisk plastových výrobků
• Kontrola kvality tisku

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme:
• Zázemí stabilní prosperující a expandující české firmy
• Moderní pracovní prostředí
• Motivující finanční ohodnocení: fix + příplatky za noční směny, za práci přes víkend
• Fitness zdarma nedaleko pracoviště
• Práci na HPP v přátelském kolektivu
• Místo výkonu práce: Brno
• Nástup: Ihned

Informace o náboru

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám Váš strukturovaný životopis na emailovou adresu. Budeme Vás v nejbližší době kontaktovat. Do předmětu emailu uveďte název pozice.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Polygrafický průmysl, tiskárny

Společnost, vyvíjí a distribuuje ekologicky šetrné, zdravé a vysoce kvalitní produkty.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadujeme:
• Středoškolské vzdělání, v oboru polygrafie – výhodou
• Zkušenosti se sítotiskem
• Svědomitost, samostatnost, zodpovědný přístup, preciznost
• Dokladování trestní bezúhonnosti
• Ochotu práce i ve 3-směnném provozu, orientaci na výsledek

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 2397672  Datum zveřejnění: 17.1.2016