Obchodní manažér – Brno

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Jihomoravský kraj

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Požadujeme:
• VŠ vzdělání technického směru, strojní obor – výhodou
• Praxi na obdobné pozici
• Dobrou orientaci v oblasti výstavby a rekonstrukce zdrojů tepla a elektrické energie - výhodou
• Přehled v oboru vodohospodářských a pozemních staveb
• Komunikativní znalost AJ na středně pokročilé úrovní
• Obchodní a komunikační dovednosti,
• Ochotu cestovat a časovou flexibilitu
• Výborné prezentační schopnosti
• ŘP skupiny B

Nabízíme:
• Perspektivní práce na HPP v zázemí prosperující společnosti
• Motivující platové ohodnocení - fix + provize z realizovaných zakázek
• Služební vozidlo (i pro soukromé účely), notebook, telefon
• Podporu profesionálního týmu odborníků
• 25 dní dovolené
• Příspěvek na stravování
• Firemní jazykové kurzy
• Finanční příspěvky
• Penzijní připojištění
• Kancelář v Brně

Náplň práce:
• Akvizice nových zákazníku a péče o stávající klienty
• Koordinace tvorby nabídek a rozpočtů ve spolupráci s dalšími odděleními
• Komunikace s obchodními partnery ohledně realizace zakázky
• Starostlivost o svěřený región
• Nástup: dohodou

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Stavební průmysl

Pro našeho klienta, významnou českou společnost, zajišťující komplexní výstavbu a rekonstrukce zdrojů pro výrobu tepla a elektrické energie, hledáme nového člověka na pozici Obchodního manažera.

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské I. stupně

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 2407046  Datum zveřejnění: 22.1.2016