Senior office assistant pro konzultační společnost

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Hlavní město Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta - mezinárodní konzultační společnost působící v oblasti optimalizace procesů, řízení změn a inovací hledáme aktivního člena týmu na pozici SENIOR OFFICE ASSISTANT. Práce na plný úvazek v menší společnosti s mezinárodní korporátní klientelou.

Náplň práce:
• Zajišťování provozního chodu kanceláře
• Příprava a organizace školení
• Příprava přehledů prodejů, analýza trhu a hledání obchodních příležitostí
• Administrativní podpora marketingového týmu, realizace marketingových projektů
• Pravidelná komunikace s klienty - poskytování informací o produktech, cenách a servisu
• Podpora konzultantů
• Tvorba prezentací a reportů
• Podpora fakturace a správa dokumentů
• Překlady z / do anglického jazyka

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme:
• Zajímavou práci v renomované a rostoucí společnosti
• Možnost karierního růstu
• Školení v progresivní oblasti Lean Six Sigma a Inovací
• Zajímavé finanční ohodnocení
• HPP
• Praha 8, Křižíkova

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Poradenství a konzultační činnosti v oblasti řízení firem

Mezinárodní konzultační společnost působící v oblasti optimalizace procesů, řízení změn a inovací.

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské I. stupně

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadujeme:
• VŠ vzdělání (minimálně Bc.)
• Praxe na obdobné pozici podmínkou min. 2 roky!
• Vynikající znalost práce na PC - MS Office - perfektní znalost MS Excel a MS PowerPoint podmínkou
• Znalost anglického jazyka slovem i písmem podmínkou
• Znalost práce v korporátním prostředí výhodou
• Výborné komunikační, organizační a analytické schopnosti
• Samostatnost, pečlivost a maximální spolehlivost
• Vysoké pracovní nasazení a smysl pro týmovou práci
• Zodpovědnost, schopnost pracovat dle stanovených termínů
• Cílevědomost a pozitivní přístup k zadaným úkolům

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.