HSE koordinátor - BOZP specialista

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Jihočeský kraj

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, přední společnost v oblasti automotive, hledáme HSE koordinátora – BOZP specialistu.
Popis pozice:
• Koordinace aktivit spojených s bezpečností, zdravím, požární ochranou a prostředím
• Zajištění stálého zlepšování produkce pomocí metody Kaizen
• Vývoj vnitřních regulací dle legislativy
• Zajištění školení BZOP pro zaměstnance
• Identifikace rizik na pracovišti
• Ohodnocování bezpečnosti práce
• Audity pracovišť
• Reporty
• Kooperace s poskytovatelem zdravotních služeb

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme:
• Certifikáty požadované pro tuto pozici
• Místo ve zkušeném teamu manažerů
• Zajímavé benefity
• Profesní vývoj v oboru

Informace o náboru

V případě zájmu nám zašlete Váš strukturovaný životopis na emailovou adresu [email protected]. Do předmětu emailu uveďte název pozice. V nejbližší době Vás budeme kontaktovat.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

přední společnost v oblasti automotive

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadavky:
• SŠ/VŠ vzdělání
• AJ na komunikativní úrovni
• Schopnost učit se za chodu, proaktivita
• Schopnost pracovat v mezinárodním prostředí
• Odolnost vůči stresu
• Zaměření na výsledky

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 2412756  Datum zveřejnění: 27.1.2016