Programátor C++, embedded systém – i pro absolventy

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Praha, Hlavní město Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Kdo jsme
Jsme firma vyvíjející medicínské přístroje pro oblasti kardiologie, rehabilitace, sportovní a estetické medicíny. Dokážeme rozvíjet jak mladé lidi na počátku kariéry, tak i zkušené odborníky s životními zkušenostmi a nadhledem.

Koho hledáme
Pokud chcete svoji kariéru spojit s průmyslem, pro který jsou lidé na prvním místě. Pokud je pro Vás, nebo Vaše blízké zajímavé vidět “Váš” přístroj v rukou lékaře. Pokud Vás láká spolupodílet se na vzniku něčeho, co lidem doopravdy pomáhá a má smysl, jste u nás správně.
Pozice je vhodná jak pro seniory, tak pro juniory a čerstvé absolventy. Případné chybějící zkušenosti můžete dohnat ochotou učit se a svým nadšením pro Vaši práci. Je vás více takových šikovných a pracujete spolu rádi? Ozvěte se spolu.

Takový Váš normální den v práci u nás
Ráno přijdu do práce a udělám si pohodlí. Vím, co chci dnes udělat. Chci vylepšit software ve zdravotnickém přístroji. Nová funkce, vylepšená ergonomie ovládání pro lékaře. Nové jazykové lokalizace. Mám na to sadu nástrojů. Vzhůru na to. Když něco nevím nebo potřebuji, zeptám se - kolegy vedle mě, testera, projektanta, vedoucího, recepční, technického ředitele, vlastně kohokoliv. Společně vyřešíme každou situaci. Když vím něco navíc, pomohu zase někomu jinému. Práce je rozmanitá, je jí hodně, ale stojí to za to. Cítím, jak mé zkušenosti rostou jako svaly po posilovně. Výsledek mé práce je vidět kolem mě. Kdybych náhodou svůj přístroj někdy potřeboval já nebo někdo, koho mám rád, tak ať je to ten nejlepší a nejbezpečnější přístroj, který může pomoci.

Pracovní náplň
● implementace nových funkcionalit do existujících přístrojů
● optimalizace a refaktoring existujícího kódu
● implementace obsluhy nového hardware
● tvorba a úprava GUI
● spolupráce s kolegy při testování nových verzí a na zavedení výstupů své práce do světa

Vaše kvalifikace
● SŠ/VŠ vzdělání technického směru
● zkušenost s programováním v C++
● zkušenost s analýzou cizího kódu
● základní znalost práce s mikrokontroléry a jejich periferiemi
● angličtina výhodou

Nabízíme
● profesní růst v expandující mezinárodní společnosti
● zajímavé projekty v oblasti medicínských elektronických systémů
● prostor pro vlastní kreativitu
● bohatý systém zaměstnaneckých benefitů, volná pracovní doba
● příjemné pracovní prostředí, přátelský tým kolegů
● společenské a sportovní vyžití podporované firmou
● místo výkonu práce: Praha 6

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Nemocnice, ambulantní lékařská činnost, další zdravotní péče

Společnost zabývající se vývojem medicínských přístrojů v oblasti kardiologie, rehabilitace, sportovní a estetické medicíny.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 2413000  Datum zveřejnění: 27.1.2016