Hardware and/or Software Test Engineer

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Hlavní město Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, společnost, která se zabývá vývojem a výrobou medicínských přístrojů a softwaru pro kardiologii, estetickou medicínu a fyzikální terapii, hledáme do týmu softwarové testery, analytiky a zkušené specialisty na měření hardwaru, kteří se chtějí přímo podílet na verifikacích nových i stávajících produktů.

Pracovní náplň:
• Vedení testování přiděleného projektu
• Měření a testování hardware:
-- plánování testů nových produktů i těch stávajících (při změně)
- vývoj nových měřících metod a rozvoj stávajících postupů
- příprava a provádění testů, zpracování a vyhodnocení výsledků
- tvorba test reportů
• Testování software
- tvorba testovacích předpisů, plánů a nastavení vhodné strategie testování
- provádění a vyhodnocení testů
- příprava testovacích scriptů a automatizace testování
- příležitost k osvojení QT, C++, LabView, aj.
• Komunikace s projektovými týmy, přímá aktivní účast na projektech
• Osvojení si technologií a fyzikálních principů z oblastí:
- optiky, laserů, piezo, ultrazvuku, magnetického a VF pole
mechanické kinematiky

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme:

- zajímavé technologické projekty v oblasti medicínských elektronických systémů
- příležitost k odbornému a profesnímu růstu
- práce v mladém kolektivu
- místo výkonu práce: Praha 6

Nabízíme prostor pro kreativní práci s využitím moderního vybavení pro testování našich
produktů využívajících nejnovější technologie.
Naše práce je různorodá a zasahuje do širokého spektra technologií. Každý den se setkáte

Informace o náboru

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám Váš strukturovaný životopis na emailovou adresu [email protected] . Budeme Vás v nejbližší době kontaktovat. Do předmětu e-mailu uveďte název pozice.

Společnost PŘEDVÝBER.CZ s.r.o. si vyhrazuje právo nekontaktovat kandidáty, kteří nebudou splňovat výše uvedené požadavky.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!
s něčím novým a něco nového se naučíte.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Nemocnice, ambulantní lékařská činnost, další zdravotní péče

Společnost se zabývá vývojem a výrobou medicínských přístrojů a softwaru pro kardiologii, estetickou medicínu a fyzikální terapii.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadavky:

- SŠ / VŠ vzdělání v oboru elektrotechnika
- zkušenosti z oboru vývoje embedded aplikací a hardwaru výhodou
- pečlivost a svědomitost v plnění úkolů podmínkou
- schopnost kritického myšlení a smyslu pro detail
- ochota učit se nové věci
- základní znalost AJ na úrovni potřebné pro komunikaci a tvorbu technické dokumentace

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 2418342  Datum zveřejnění: 18.3.2016