Java programátor

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Praha, Hlavní město Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, společnost, která je systémovým integrátorem a dodavatelem IT řešení, technologií a služeb pro finanční instituce, komerční subjekty a státní sektor, hledáme vhodného kandidáta na pozici Java programátor

Hlavní požadavky:
• požadované vzdělání: Vysokoškolské/středoškolské (pro středoškolské vzdělání 2 roky praxe jako Java programátor – doložení konkrétních referencí)
• zkušenosti s jazykem JAVA
• zkušenosti s programováním uživatelského rozhraní
• zkušenosti s programováním webových aplikací
• schopnost práce v týmu, samostatnost, flexibilita, zodpovědnost
• analytické myšlení, logické myšlení
• pečlivost, tvůrčí přístup, proaktivní přístup

Předností je znalost technologií:
• Spring, Vaadin, JPA, SVN, GIT, Maven, vývoj pod IntelliJ IDEA

Výhodou (nikoliv podmínkou) je znalost:
• SQL (PostgreSQL, Oracle), XML, Python
• GWT , Apache Tomcat, J2EE
• zkušenost s většími informačními systémy

Náplň práce:
• Tvorba uživatelského rozhraní v Java prostředí a browseru
• Vývoj a testování aplikace – internetového portálu
• Účast na celém cyklu vývoje od analýzy požadavků až po nasazení
• Softwarový vývoj v jazyce Java s využitím frameworků Spring a Vaadin
• Tvorba automatických testů aplikace s využitím technologií TestNG a Selenium

Nabízíme:
• možnost odborného růstu v inspirujícím prostředí
• flexibilní začátek a konec pracovní doby
• vzdělávání, výuka anglického jazyka na pracovišti, firemní teambuldingové akce
• 5 týdnů dovolené, zdravotní volno/sickdays
• zaměstnanecké výhody (stravenky, po 12 měsících příspěvky na penzijní připojištění/životní pojištění, po 3 měsících mobilní telefon)
• klidné a příjemné pracovní prostředí v dosahu MHD (Nové Butovice)
• Místo výkonu práce: Praha 5
• Práce na plný úvazek
• Předpokládaný nástup: ihned

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám Váš strukturovaný životopis na emailovou adresu [email protected] . Budeme Vás v nejbližší době kontaktovat. Do předmětu e-mailu uveďte název pozice.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Informační technologie, počítačové programování, webové portály

Společnost, která je systémovým integrátorem a dodavatelem IT řešení, technologií a služeb pro finanční instituce, komerční subjekty a státní sektor.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 2419890  Datum zveřejnění: 2.2.2016