Specialista výrobní dokumentace – Pro absolventy

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Praha, Hlavní město Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, společnost, která se zabývá vývojem a výrobou medicínských přístrojů a softwaru pro kardiologii, estetickou medicínu a fyzikální terapii, hledáme pro vývojové oddělení zaměřující se na vylepšování vyráběných produktů nové kolegy na pozici Specialista výrobní dokumentace – PRO ABSOLVENTY.

V naší práci se snažíme hledat neotřelá řešení, jsme kreativní, řešíme komplexní interdisciplinární problémy a rychle si podmaňujeme nové technologie. Základem úspěchu u nás je otevřenost, důvěra, ochota si pomáhat a chuť se aktivně rozvíjet.

Pracovní náplň
• Tvorba a aktualizace výrobní technické dokumentace
• Spolupráce při zavádění změn v sériové výrobě medicínských přístrojů nebo aktivní spolupráce s projektovými týmy při vývoji nových medicínských přístrojů
• Spolupráce s výrobními závody v ČR a zahraničí
• Možné další uplatnění
o -- Výroba a vývoj přípravků pro výrobu
o -- Testování, validace FW
o -- Administrativa plynoucí z požadavků systému kvality výroby a vývoje zdravotnických zařízení
o -- Spolupráce při nákupu komponentů

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme
• Profesní růst v expandující mezinárodní technologické společnosti
• Zajímavé technologické projekty v oblasti medicínských elektronických systémů
• Prostor pro vlastní kreativitu zatížen minimem procesů
• Bohatý systém zaměstnaneckých benefitů
o-- flexibilní pracovní doba
o-- jazykové kurzy
o-- a další
• Příjemné pracovní prostředí, společenské a sportovní vyžití podporované firmou
• Práce v kanceláři – Praha 6

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

elektrotechnický průmysl

Společnost, která se zabývá vývojem a výrobou medicínských přístrojů a softwaru pro kardiologii, estetickou medicínu a fyzikální terapii.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadavky
• SŠ/VŠ vzdělání technického směru (elektrotechnika, mechanika)
• Schopnost samostatného technického a analytického myšlení
• Znalost a zkušenost s MS Office (Excel, Word)
• Výhodou je znalost programů pro grafickou tvorbu (např. CorelDraw) a znalost databází (např. Helios) – není podmínkou
• Znalost AJ (technická terminologie na úrovni tvorby technické dokumentace a schopnost dorozumět se)
• Ochota učit se
• Komunikativní osobnost

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 2421826  Datum zveřejnění: 3.2.2016