Koordinátor překladatelských projektů / Projektový manažer

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• koordinace a organizace práce externích a interních dodavatelů, komunikace s interními a externími dodavateli
• evidence a administrace překladatelských projektů, příprava podkladů pro jednotlivé projekty apod.
• koordinace činností projektového týmu
• samostatné zpracování přidělených projektů
• příprava nabídek a kalkulací pro jednotlivé zákazníky

Zaměstnanecké výhody, benefity

• zajímavou a různorodou práci ve stabilní společnosti s mezinárodní působností
• odpovídající mzdové ohodnocení
• příspěvek na stravování
• pružnou pracovní dobu
• dlouhodobé pracovní uplatnění
• 13. plat po 1. roce práce
Místo výkonu práce: Praha

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Jiné neuvedené oblasti

Pro našeho klienta, společnost, která působí na českém trhu od roku 1993 a zabývá se poskytováním komplexních jazykových, grafických a tiskařských služeb, hledáme vhodnou kandidátku / vhodného kandidáta na pozici koordinátora překladatelských projektů. Jedná se o práci na hlavní pracovní poměr.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Německý jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• minimálně SŠ vzdělání
• znalost německého jazyka na komunikativní úrovni podmínkou
• velmi dobrá znalost práce s PC
• příjemné vystupování, komunikativnost, schopnost pracovat v týmu a pod tlakem
• zodpovědný a proaktivní přístup
• pozitivní myšlení a loajalita
• samostatnost, flexibilita, ochota učit se a rozvíjet
• schopnost plánovat a řešit nepředvídané okolnosti, analyzovat a předvídat

V případě zájmu o tuto pozici zašlete strukturovaný životopis spolu s motivačním dopisem v českém a německém jazyce

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 2423720  Datum zveřejnění: 4.2.2016