Samostatný/á účetní

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Praha
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
35000

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Dynamická konzultantská společnost působící v České republice a na Slovensku v oboru daňového poradenství, vedení účetní a mzdové evidence, hledá vhodného kandidáta na pozici Samostatná/ý účetní

NÁPLŇ PRÁCE:
Samostatné zpracování účetní agendy pro přidělené externí klienty a to zejména:

- Zpracování záznamní evidence DPH a měsíčních/čtvrtletních daňových přiznání k DPH
- Zaúčtování veškerých dokladů v systému POHODA
- Zpracování roční účetní závěrky
- Zpracování přiznání k dani z příjmů právnických osob
- Zpracování přiznání k silniční dani
- Komunikace s tuzemskými i zahraničními klienty

Zaměstnanecké výhody, benefity

NABÍZÍME:
- práce na HPP nebo částečný úvazek
- nástupní plat 30.000 Kč – 35.000 Kč
- průběžné vzdělávání v oboru
- spolupráce s vysoce kvalifikovanými daňovými odborníky
- práci v malém dynamickém pracovním kolektivu
- nástup dohodou
- místo výkonu práce: Praha 3

Informace o náboru

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám Váš strukturovaný životopis na emailovou adresu [email protected] . Budeme Vás v nejbližší době kontaktovat. Do předmětu e-mailu uveďte název pozice.

Společnost PŘEDVÝBER.CZ s.r.o. si vyhrazuje právo nekontaktovat kandidáty, kteří nebudou splňovat výše uvedené požadavky.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Finanční poradenství, zprostředkování finančních služeb a pojištění

Daňové poradenství

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Osobnostní předpoklady a dovednosti

POŽADAVKY:
- absolvent VŠ ekonomického směru s praxí v oboru účetnictví
- cizí jazyk: angličtina (samostatná komunikace anglicky písemně, po e-mailu, telefonicky i osobně)
- znalost účetní a daňové legislativy
- kultivovaný písemný projev a schopnost jasně a výstižně formulovat svoje myšlenky
- pečlivost, zodpovědnost, klientský přístup
- flexibilita
- znalost práce na PC – word, excel, znalost účetního SW POHODA je vítána

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 2427430  Datum zveřejnění: 8.2.2016  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 35000