Obchodní a produktový manažer pro síťové komunikace

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Brno - město

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Kandidát bude rozvíjet kontakty jak s novými, tak i se stávajícími zákazníky, bude tvořit nabídky a řešit projekty v oblasti aplikací pro podnikové, metropolitní sítě nebo pro telekomunikační operátory a poskytovatele internetového připojení ze sortimentu špičkových světových výrobců, které společnost zastupuje na našem trhu.

Kandidát bude Product managerem pro určitou část firemního portfolia, bude jednat se zahraničními výrobci dodávaných technologií, bude se podílet na vytváření strategie prodeje a podpory prodeje na lokálních i okolních trzích. V této činnosti bude úzce spolupracovat s technickým a marketingovým oddělením společnosti. Ve svěřené části portfolia se po proškolení jak specialisty ve firmě, tak i přímo světovými výrobci stane odborníkem na problematiku svěřené části portfolia a bude rozumět i souvisejícím technologiím (konvertory, přepínače, směrovače, bezdrátové komunikace, optické transportní sítě, PON technologie).

Zaměstnanecké výhody, benefity

Novému zaměstnanci nabízíme:
• zajímavý plat s víceúrovňovým prémiovým ohodnocením a podíly na zisku
• práce na HPP fix + premie
• široké zaměstnanecké výhody a benefity (služební vůz řady Octavia i pro soukromé využití, stravenky, 5 dní zdravotní dovolené, náhradní volno, mobil i pro soukromé využití, pružná pracovní doba, 13. plat…)
• příjemné pracovní prostředí, moderní kancelář (ne Open Office), v nové vlastní budově s testovacími laboratořemi, jednacími a školícími prostory
• přímý kontakt se špičkovými světovými technologiemi
• práce v mladém kolektivu
• nástup možný ihned, pracovní smlouva na dobu neurčitou
• kancelář BRNO

Informace o náboru

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám Váš strukturovaný životopis na emailovou adresu [email protected] . Budeme Vás v nejbližší době kontaktovat. Do předmětu e-mailu uveďte název pozice.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Jiné neuvedené oblasti

Pro našeho klienta, společnost, která se specializuje na oblasti podnikových, metropolitních, telekomunikačních sítí a kamerových systémů, hledáme kandidáta na pozici: Obchodní a produktový manažer pro síťové komunikace

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské I. stupně

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadavky na kandidáta

Požadavky nutné:
• absolvent VŠ prvního stupně (titul Bc., technického, elektrotechnického směru nebo informatiky), uvítáme absolventy 2. stupně VŠ
• znalost problematiky počítačových sítí – znalost principů fungování základních síťových jednotek (konvertor, přepínač, směrovač)
• znalost českého nebo slovenského jazyka, úroveň rodilý mluvčí
• aktivní znalost anglického jazyka (slovem i písmem, úroveň min. B2)
• běžná znalost práce v prostředí MS Office
• obchodní schopnosti, kreativita, samostatnost, vysoká komunikační úroveň
• řidičský průkaz sk.B

Výhodou:
• absolvovaná praxe (např. v oblasti prodeje IT)
• absolvování kursů CISCO akademie, nebo certifikace od jiného výrobce síťových technologií
• zkušenosti z konfigurace sítí

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 2428976  Datum zveřejnění: 9.3.2016