Řidič MKD

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Středočeský kraj

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta hledáme ŘIDIČE s řidičským oprávněním skupiny C+E, profesní a ADR průkaz (v případě dohody zajistí). Posádka dvou řidičů výhodou.
Práce v malé dopravní firmě s mnohaletou zkušeností. Nabízí jistotu a zázemí silné a stabilní společnosti, moderní vozový park, mzda 30-60.000Kč/měsíc. Praxe výhodou. Nástup ihned/dohodou.

Název hledané pozice: ŘIDIČ MKD

Náplň práce: Řízení vozidla se zbožím pod řízenou a kontrolovanou teplotou (sběrná služba) a to po celé Evropě. Specializuje se na tyto země – Francie, Belgie, Holandsko, Velká Británie, Švýcarsko, Luxemburg, Dánsko, Německo, Rakousko, Itálie, Maďarsko, Slovensko.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabídka:
• práci na HPP
• Místo výkonu práce Praha 9

Informace o náboru

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Doprava, logistika

Malá dopravní firma s mnohaletou zkušeností.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Řidičský průkaz

C, E

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadavky:
• Vzdělání: výuční list
• Praxe: výhodou
• Jazyky: angličtina nebo němčina - výhodou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 2432594  Datum zveřejnění: 15.3.2016