CAD Konstruktér (automotive)

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Náplň práce:
Konstrukční podpora oblasti automotive a e¬mobility
Konstrukce nosných dílů karoserie
Konstrukce dílů podvozku
Konstrukce systémů HVAC
Konstrukce pohonných baterií (battery pack) pro hybridní a elektrické automobily
Konstrukce jednotlivých komponent a dílčích funkčních celků
Příprava inovativních konceptů a detailních řešení konstrukčních celků
Konstrukce od návrhu koncepce až po provedení pro sériovou výrobu s ohledem na správnou volbu materiálu
a technologie výroby
Tvorba a správa projektové dokumentace a kusovníků, správa projektových variant a změn, tvorba 3D modelů
a výkresové dokumentace
Toleranční analýzy, optimalizace, spolupráce s oddělením simulací

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme:
Atraktivní práci pro světové výrobce automobilů
Zajímavé a perspektivní zaměstnání s možností kariérního rozvoje
Práci v menších projektových týmech z různých odborných oblastí
Špičkově vybavená CAD pracoviště
Dobré finanční ohodnocení
Zaměstnanecké výhody (pružná pracovní doba, 5 týdnů dovolené a další)
Místo výkonu práce: Praha

Informace o náboru

Strukturované CV a motivační dopis zasílejte kromě českého ještě v německém nebo anglickém jazyce.
Prosíme o doložení dosaženého vzdělání.
Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám Váš strukturovaný životopis na emailovou adresu [email protected]. Budeme Vás v nejbližší době kontaktovat. Do předmětu emailu uveďte název pozice.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Pro našeho klienta, společnost, která je zaměřena na automobilový průmysl, hledáme vhodného kandidáta na pozici CAD Konstruktér (automotive)

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadavky:
Ukončené SŠ nebo VŠ vzdělání technického směru, se zaměřením na konstrukci
automobilů.
Vhodné i pro absolventy studia příslušného oboru
Zkušenosti s Catia V5, NX, Pro Engineer, SolidEdge výhodou
Nutná znalost anglického nebo německého jazyka na komunikativní úrovni
Schopnost řešit zadané úlohy samostatně i v rámci týmu

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 2433791  Datum zveřejnění: 12.2.2016