Obchodní konzultant (personální společnost)

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Hlavní město Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Jsme česká společnost, která již 8 let poskytuje personální služby. Rozvíjíme se, rozšiřujeme svůj tým a hledáme obchodní konzultanty, kteří budou prezentovat a prodávat naší službu v oblasti náboru zaměstnanců.

Náplň práce
• Registrace firem z různých oborů/oblastí po celé republice
• Následné oslovování majitelů, jednatelů, manažerů společnosti
• Prezentace naší služby po telefonu
• Sjednávání schůzek
• Prezentace a prodej služby v oblasti náboru zaměstnanců
• Následná péče o klienty a komunikace s nimi

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme
• Práci v perspektivním oboru s neomezeným trhem klientů
• Práci, která dává smysl – pomáháte s náborem zaměstnanců, s rozvojem firem
• moderní podkrovní kanceláře v centru Prahy
• práce na HPP v mladém přátelském kolektivu
• nástup možný ihned nebo dohodou
• nadstandardní platové ohodnocení (fix + provize až 20 % z obratu)
• benefity (mobilní telefon, notebook)
• služební cesty po ČR

Informace o náboru

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Jiné neuvedené oblasti

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadujeme
• Min. SŠ vzdělání
• Obchodní praxe v oblasti služeb – výhodou
• Samostatná, motivovaná osobnost
• Obchodně smýšlející osobnost orientovaná na výsledek
• Flexibilita, schopnost vysokého pracovního nasazení
• Znalost práce na PC (MS Office, CRM)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 2461329  Datum zveřejnění: 6.5.2016