Specialista technické podpory

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Hlavní město Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Náplň práce:

• Telefonická podpora tiskáren a multifunkčních zařízení pro koncové uživatele a prodejce
• Podpora zákazníků grafických řešení OKI
• Instalace tiskáren a multifunkčních zařízení
• Technické školení a prezentace
• Spolupráce na tvorbě firemních webových stránek
• Překlady technické dokumentace do českého jazyka
• Spolupráci na přípravě podkladů pro veřejné soutěže pro obstarávání zařízení

V případě zájmu nám zašlete Váš strukturovaný životopis. V nejbližší době Vás budeme kontaktovat.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme:

• Zajímavou, tvůrčí, samostatnou a motivující práci
• Firemní kulturu založenou na otevřenosti a neformálních vztazích
• Možnost pracovat v prostředí nadnárodní společnosti
• Prostor pro Váš profesní a osobní rozvoj
• Dobré finanční ohodnocení, závislé na praxi a znalostech kandidáta/kandidátky
• Nadstandardní škálu zaměstnaneckých výhod
• Moderní a pohodlné pracoviště v centru Prahy

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Jiné neuvedené oblasti

Pro našeho klienta, společnost, která je předním světovým výrobcem počítačových tiskáren a multifunkčních zařízení. Pro zastoupení v ČR a na Slovensku, hledáme vhodného kandidáta na pozici: Specialista technické podpory.

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské I. stupně

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadujeme:

• Vysokoškolské vzdělání v technickém oboru (elektrotechnika, polygrafie …)
• Preferujeme znalosti v oblasti správy barev a její použití pro tiskové stroje
• Výbornou znalost psané i mluvené angličtiny
• Systematičnost, spolehlivost, snahu učit se novým věcem
• Strategické myšlení, samostatnost a zodpovědný přístup k práci
• Řidičský průkaz sk. B

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 2500724  Datum zveřejnění: 4.4.2016