Odborný zástupce ve stomatologii - Morava

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Jihomoravský kraj, Olomoucký kraj, Moravskoslezský kraj, Zlínský kraj

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, českou společnost zaměřenou na výrobu a prodej rotačních nástrojů a přístrojů pro stomatologii, hledáme vhodné kandidáty na pozici Odborný zástupce ve stomatologii - Morava.
NÁPLŇ PRÁCE:
- Každodenní návštěvy stomatologických zařízení s přidělenou předváděcí kolekcí rotačních nástrojů
- Prezentace firmy a vyřizování veškeré agendy spojené se zajištěním objednávek
- Akvizice nových klientů ve svěřeném regionu
- Vyřizování reklamací a péče o svěřené zákazníky
- Účast na výstavách a seminářích dle dohody s obchodním oddělením
- Účast na celofiremním setkání a školení (2x ročně)

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Zaměstnanecké výhody, benefity

POŽADUJEME:
- Středoškolské vzdělání, obor zubní technik – výhodou
- Praxe v obchodní činnosti (v terénu)
- Znalost obchodní komunikace
- ŘP sk. B
- Čistý trestný rejstřík
- Bezúhonnost, spolehlivost, zodpovědnost
- Časovou flexibilitu
- Ochotu učit se

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Chemický průmysl, výroba farmaceutických výrobků

Česká společnost zaměřená na výrobu a prodej rotačních nástrojů a přístrojů pro stomatologii

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

NABÍZÍME:
- Práci na HPP v specializované ryze české společnosti
- Motivační platové ohodnocení dle dosažených výkonů (fix + bonusy z prodeje)
- Home office
- Příspěvek na stravování
- Odborné zaškolení
- Služební vozidlo, mobilní telefon, notebook
- Příjemný mladý kolektiv
- Místo výkonu práce: Jihomoravský kraj, Zlínský a Olomoucký kraj, Moravskoslezský kraj

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 2506825  Datum zveřejnění: 7.4.2016