Technický manager / technická podpora

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Požadujeme:

• dokončené vysokoškolské studium v technickém směru
• managerské dovednosti
• komunikativnost
• týmový hráč
• relevantní praxe v oboru topení/ klima
• znalosti bytového hospodářství výhodou
• velmi dobrá znalost práce na PC (MS Office)
• organizační schopnosti na vysoké úrovni, schopnost učinit odborné rozhodnutí, osobní přesvědčivost, angažovanost
• schopnost segmentově zaměřené komunikace
• ochota cestovat
• podmínka dobrá znalost AJ slovem i písmem
• nástup možný ihned

Náplň práce:

• řízení servisního oddělení
• zodpovědnost za řešení všech technicky náročných otázek
• časové / personální a technické plánování velkých projektů
• podpora všech zaměstnanců při zodpovídání technických dotazů
• odpovědnost za věcnou a odbornou dokumentaci při uvádění inovativních technologií do provozu ve velkých a složitých budovách
• podpora při výběru montážních firem/ subdodavatelů a spolupráci s nimi
• technická školení zaměstnanců a externích montážních firem / partnerů
• kontrola zavedeného systému řízení kvality pro všechny montážní firmy/ partnery
• řešení technických reklamací
• implementace nových technologií v koordinaci s interními partnery

Nabízíme:

• Práce na HPP
• Místo výkonu: Praha
• 13. plat
• Automobil, notebook, mobilní telefon, stravenky

V případě zájmu nám zašlete Váš strukturovaný životopis. V nejbližší době Vás budeme kontaktovat.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Jiné neuvedené oblasti

Pro našeho klienta, společnost, která je jednou z celosvětově vedoucích společností poskytujících služby v oblasti řízení energií pro větší energetickou efektivitu budov, hledáme vhodného kandidáta na pozici Technický manager / technická podpora.

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské I. stupně

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 2521729  Datum zveřejnění: 18.4.2016