Správce dispečerských řídicích systémů v energetice / oblast energetických výpočtů

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Praha, Brno - město
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, společnost, která se zabývá vývojem, nasazováním a servisem řídicích systémů pro energetické dispečinky a která v České a Slovenské republice zaujímá ve svém oboru dominantní postavení na trhu, hledáme vhodné kandidáty na pozici Správce dispečerských řídicích systémů v energetice / oblast energetických výpočtů.

Náplň práce:
» Servis, konfigurace, monitoring a testování řídicího systému
» Analýza hlášených problémů
» Komunikace s uživateli systémů:
o ČEPS – dispečerský řídicí systém přenosové soustavy
o ČEZ distribuce, E.ON Distribuce, SSE, ZSE – dispečerský řídicí systém distribuční soustavy
o TSC – výpočetní moduly projektu CTDS (evropský systém provozovatelů přenosových soustav)

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme:
» Účast na řešení zajímavých úkolů
» Práci na HPP i VPP ve stabilní rostoucí firmě s 26 letou tradicí
» Motivační plat (fix + premie)
» 13. a 14. plat dle zisků firmy a osobních výsledků
» 5 týdnů dovolené
» Příspěvek na stravování
» Zdravotní benefity
» Penzijní připojištění (po 5 letech)
» Finanční podpora odborného nebo jazykového vzdělávání
» Služební vůz pro pracovní účely
» Spolupráci s odborníky s dlouholetou praxí v oboru
» Příjemné moderní pracovní prostředí
» Vhodné pro absolventy na plný úvazek i pro studenty vyšších ročníků na zkrácený úvazek (s možností další spolupráce po ukončení studia)
» Místo výkonu práce: Praha nebo Brno

Informace o náboru

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Jiné neuvedené oblasti

Společnost, která se zabývá vývojem, nasazováním a servisem řídicích systémů pro energetické dispečinky a která v České a Slovenské republice zaujímá ve svém oboru dominantní postavení na trhu.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadujeme:
» Znalost OS Linux
» Anglický jazyk na středně pokročilé úrovni
» Ochotu se učit a dále rozvíjet
» Schopnost jednání se zákazníkem
» Dobré studijní výsledky (u studentů)

Výhodou jsou:
» Orientace v oboru (řízení energetických soustav, přenos a rozvod elektrické energie, ...)
» Znalost programování ( C, C++ , Matlab)
» Základy skriptování (Bash, Perl)
» ŘP sk. B

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 2529439  Datum zveřejnění: 22.4.2016