Vedoucí střediska správy nebytových prostor

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Praha, Středočeský kraj, Hlavní město Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta společnost, která se zabývá správou bytového a nebytového fondu a zabezpečení provozu multifunkčního dohledového centra, hledáme vhodného kandidáta na pozici Vedoucí střediska správy nebytových prostor

Náplň práce:
• řízení Střediska správy nebytových prostor
• řízení, organizace a kontrola pracovní činnosti pracovníků/pracovnic zařazených do Střediska správy nebytových prostorů
• zastupování společnosti jako správce vůči MČ Praha
• kontrola realizace akcí investičních, provozní údržby a běžných oprav nebytových objektů, jednotek, bytů a nebytových prostor
• kontrola zajišťování provozních revizí technických zařízení a odborných posudků spravovaných objektů dle příslušných norem a předpisů státního odborného dozoru
• podávání písemných technických vyjádření vlastníkovi, MČ Praha, ke stavebním úpravám a změnám vedoucím ke zlepšení
• navrhování vhodných opatření v ekonomické oblasti a v oblasti podnikatelské strategie společnosti na svěřeném úseku
• příprava a zpracování podkladů pro návrh finančního plánu na následující rok -sledování a kontrola plnění schváleného finančního plánu
• sledování plnění plánu jmenovitých oprav
• účast na pravidelných kontrolních dnech
• příprava a spolupráce při zpracování výkazů spotřeby energií
• organizace technických prohlídek spravovaných nemovitých věcí

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme:
• Nadstandardní mzdové podmínky
• Stravenky
• Pět týdnů dovolené
• Zázemí stabilní společnosti
• Nástup podle vzájemné dohody
• Místo výkonu práce Praha

Informace o náboru

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Koupě, prodej, pronájem a správa nemovitostí

Společnost, která se zabývá správou bytového a nebytového fondu a zabezpečení provozu multifunkčního dohledového centra.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadavky:
• Minimálně SŠ vzdělání s maturitou stavebního, popř. technického směru
• Praxe v oblasti správy nemovitostí, zejména správy nebytových prostor, minimálně alespoň 5 let
• Zkušenosti se správou nemovitostí pro územně samosprávný celek (zejm. městská část hl. m. Prahy)
• Znalost přípravy podkladů z technického hlediska pro zadávací řízení veřejného zadavatele (poptávkové listy apod.)
• Zkušenosti s technicko-ekonomickými činnostmi (sestavování fin. plánů jmenovitých oprav, investičních akcí, rozbory hospodaření apod.)
• Zkušenosti s vedením pracovního kolektivu/organizační jednotky minimálně alespoň 3 roky
• Dobré organizační a komunikační schopnosti
• Řidičské oprávnění sk. B
• Znalost práce v SW iDES výhodou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 2535716  Datum zveřejnění: 27.4.2016