Java Programátor/ Developer

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Praha, Hlavní město Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, softwarovou společnost, která poskytuje komplexní služby v oblastech podnikových IT řešení a internetu, hledáme kandidáta na pozici Java Programátor/ Developer.

Náplň práce:
• programování v Java v týmech u našich zákazníků
• firemní projekty v programu Java
• práce na backendové i frontendové části
• spolupráce na návrzích architektury, doporučení produktů

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme:
• zázemí menší společnosti, kde nejste svázáni množstvím procedur a postupů
• projekty pro renomované zahraniční a české společnosti
• příjemné pracovní prostředí, mladý kolektiv
• certifikovaná odborná školení
• systém plně hrazených benefitů - posilovna, stravenky v hodnotě 90 Kč, týden dovolené navíc, občerstvení
• POZICE VHODNÁ PRO ABSOLVENTA S PRAXÍ
• nástup dle dohody, nejlépe ihned
• místo výkonu práce: Praha

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Informační technologie, počítačové programování, webové portály

Softwarová společnost, která poskytuje komplexní služby v oblastech podnikových IT řešení a internetu.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadujeme:
• praxe v programování v Java alespoň 2 roky (vč. praxe při škole)
• znalosti/zkušenosti s:
- Var. 1 – backend developer: Java EE nebo Spring, Web Services, JPA, Hibernate, SQL
- Var. 2 – frontend developer: JavaScript (JQuery, AngularJS), JSF nebo jiný UI framework
• společné: zkušenosti s verzovacími nástroji a automatickým testováním
• znalosti a orientace v moderních vývojových trendech a nejpoužívanějších JAVA technologiích

Výhodou, nikoliv podmínkou je:
• znalost portálu Liferay, portlety
• zkušenosti s LDAP, UML

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 2538119  Datum zveřejnění: 28.4.2016