Obchodní zástupce - zástupkyně

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Okres Chrudim, Plzeň - město, Okres Zlín

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, společnost, která je předním českým dodavatelem softwarových CAD/PLM/SLM technologií, hledáme do obchodního týmu nového spolupracovníka na pozici Obchodní zástupce – zástupkyně

Náplň práce:
• zjišťování situace na trhu v oblastech vhodných pro nasazení strojírenského CAD/PLM/SLM software
• vyhledávání potenciálních zákazníků
• specifikace zákaznických požadavků a potřeb
• příprava návrhu řešení a nabídky
• ve spolupráci s aplikačním inženýrem předvedení uvedeného software u zákazníka
• vedení obchodních jednání a uzavírání kontraktů
• spolupráce a podpora spolupracovníků při realizaci zakázky
• péče o spokojenost existujících zákazníků
• sledování, studium a aplikace novinek v softwarech a v souvisejících oblastech (zdroje v anglickém jazyce)

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme:
• uplatnění ve stabilní a perspektivní společnosti, která je v ČR na špici v oboru
• zaškolení do pracovní pozice
• možnost trvalého osobního rozvoje, včetně uplatnění v nových oblastech – Service Lifecycle Management a Internet of Things
• možnost soustavného vzdělávání v ČR i v zahraničí
• finanční ohodnocení ve vazbě na dosahované výsledky
• kariérní postup ve vazbě na dosahované výsledky
• práci v přátelském kolektivu, motivovaném ke společným úspěchům
• firemní benefity – 5. týden dovolené, firemní stravenky
• Nástup možný ihned nebo dohodou. Místo práce: kancelář ve Zlíně, v Chrudimi nebo v Plzni.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Maloobchod

Pro našeho klienta, společnost, která je předním českým dodavatelem softwarových CAD/PLM/SLM technologií, hledáme do obchodního týmu nového spolupracovníka na pozici Obchodní zástupce - zástupkyně

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadujeme:
• vzdělání SŠ nebo VŠ, nejlépe strojírenského směru
• pokročilá znalost anglického jazyka
• uživatelská znalost Microsoft Office
• odhodlání učit se novým přístupům a aktivně vyhledávat nové obchodní příležitosti
• vlastnosti potřebné pro obchodní praxi: komunikativnost, spolehlivost, kreativita, zodpovědnost, flexibilita, dobré prezentační schopnosti a obchodní způsob myšlení
• řidičský průkaz sk. B
• práce na HPP
• výhodou:
obchodní nebo obchodně-technická praxe v oboru CAD, PLM nebo SLM systémů
základní znalost CAD, PLM nebo SLM systému – ideálně Creo (dříve Pro/ENGINEER), Windchill, Arbortext nebo Mathcad
povědomí o procesech životního cyklu výrobků s důrazem na vývojovou fázi

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 2542316  Datum zveřejnění: 2.5.2016