Samostatná účetní - klientské účetnictví

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, společnost, která je jednou z předních světových auditorských, účetních a poradenských organizací, hledáme vhodné kandidáty na pozici Samostatná účetní - klientské účetnictví.

Náplň práce:
• Samostatné a komplexní vedení účetnictví pro klienty
• Zpracování účetních závěrek, DPH

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme:
• Místo výkonu práce: Praha 1
• Nástup ihned

Informace o náboru

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Účetní a auditorské činnosti

Společnost, která je jednou z předních světových auditorských, účetních a poradenských organizací.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Odborné požadavky:
• SŠ/VŠ ekonomického směru
• Znalost SAP výhodou
• 3 roky odborné praxe
• Velmi dobrá praktická znalost podvojného účetnictví
• Zkušenosti s kompletním vedením účetnictví
• Znalost angličtiny (případně němčiny) výhodou
• Pečlivost, spolehlivost, komunikativnost

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 2544586  Datum zveřejnění: 3.5.2016