Mechanik autobusů a nákladních automobilů

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Praha, Středočeský kraj, Hlavní město Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, společnost, která se zabývá prodejem autobusů a také jejich servisem, hledáme vhodné kandidáty na pozici mechanik autobusů a nákladních automobilů.

Náplň práce
• Údržba a opravy na nákladních vozidlech a autobusech
• Montáž příslušenství vozidel
• Opravy a výměny jednotlivých součástí vozidel
• Posuzování stupně opotřebení a funkční způsobilosti

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám Váš strukturovaný životopis na emailovou adresu [email protected] . Budeme Vás v nejbližší době kontaktovat. Do předmětu e-mailu uveďte název pozice.

Společnost PŘEDVÝBER.CZ s.r.o. si vyhrazuje právo nekontaktovat kandidáty, kteří nebudou splňovat výše uvedené požadavky.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme
• Práce na plný úvazek s jednosměnným provozem
• Přátelský/rodinný kolektiv
• Individuální přístup
• Benefity: stravenky, 13. plat, připojištění, školení v zahraničí…
• Nástup: červenec 2016
• Místo výkonu práce: Praha 5 – Stodůlky

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Společnost, která se zabývá prodejem autobusů a také jejich servisem.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadavky
• Střední odborné vzdělání (min. výuční list)
• Praxe v oboru min. 3 roky (automobily, nákladní vozidla, autobusy)
• Dobrá zdravotní a fyzická kondice
• ŘP skupiny B
• Čistý trestní rejstřík

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 2563473  Datum zveřejnění: 16.5.2016