Servisní technik -strojař zdvíhacích zařízení

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Brno - město

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, společnost působící na trhu jeřábů a speciální zdvihací techniky, hledáme kandidáta na pozici Servisní technik -strojař zdvíhacích zařízení.

NÁPLŇ PRÁCE:
• prohlídky, revize, servis, údržba a montáže procesních jeřábů a zdvíhacích mechanizmů (ne stavebních a automobilových jeřábů, výtahů a plošin)
• zajišťování servisu po celé ČR (1-2 denní výjezdy, výjimečně více dní)
• vypisování pracovních listů a inspekčních protokolů
• práce s interním informačním systémem
• práce s jistícími prostředky při práci ve výškách
• komunikace s klientem

Zaměstnanecké výhody, benefity

NABÍZÍME:
• zajímavou a perspektivní práci na HPP ve stabilní, rostoucí firmě
• odpovídající finanční ohodnocení (fix + os. hodnocení + přesčasy+ bonusy dle zisku firmy)
• služební telefon
• smlouvu na dobu neurčitou
• pružnou pracovní dobu
• neustálý odborný růst, profesní, kvalifikační a finanční postup
• moderní čisté pracoviště
• závodní stravování a příspěvek na stravování
• krytí nákladů spojených s výjezdy (diety, phm)
• plně hrazené školení v zahraničí
• firemní akce pro zaměstnance
• k dispozici spol. místnost a fitness v zázemí firmy
• místo výkonu: Brno

Informace o náboru

V případě zájmu nám zašlete Váš strukturovaný životopis na emailovou adresu [email protected]. Do předmětu emailu uveďte název pozice. V nejbližší době Vás budeme kontaktovat.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Jiné neuvedené oblasti

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

POŽADUJEME:
• SŠ nebo vyučen, v oboru strojní zaměření - výhodou
• praxe v montážích nebo servisu strojních zařízení
• zkušenost s pracemi nebo pobytem ve výškách – výhodou
• podmínkou: lékařské potvrzení o způsobilosti
• orientaci ve výkresové dokumentaci
• řidičský průkaz sk. B
• znalost práce na PC (Office, internet)
• praxe v servise zdvíhacích zařízení (jeřáby, výtahy) – velkou výhodou
• znalost problematiky zdvíhací techniky - výhodou
• svářečský průkaz, oprávnění pro VZV a zdvihací plošiny – výhodou
• znalost práce s geodetickými měřicími přístroji – výhodou
• organizační schopnosti a zkušenost s vedením menšího kolektivu - výhodou
• časová flexibilita
• samostatnost, přesnost, důkladnost, spolehlivost, odpovědnost
• nástup lze dohodou, ale ihned – výhodou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 2567405  Datum zveřejnění: 18.5.2016