Sales Manager ekonomických titulů

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Praha
Druh pracovního poměru
plný úvazek, živnost

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta společnost, která je prestižním vydavatelským domem s velkým potenciálem růstu a dynamickým rozvojem, hledáme nového člověka na pozici: Sales manager ekonomických titulů.

Náplň práce:
• prodej inzertního prostoru v ekonomických titulech
• péče o svěřené portfolio klientů, prohlubování spolupráce a budování obchodních vztahů s klienty
• vyhledávání nových klientů a obchodních příležitostí
• vytváření reklamních kampaní klientům na míru
• analýza trhu a pravidelný reporting

Požadujeme:
• profesionální vystupování a schopnost zaujmout klienta
• výborné komunikační, prezentační a organizační dovednosti
• cílevědomost, samostatnost, zodpovědnost, pečlivost
• cit pro obchod, orientaci na klienta
• zkušenost na obdobné pozici
• pozitivní přístup k práci, chuť učit se a rozvíjet
• uživatelská znalost práce na PC

Nabízíme:
• možnost práce na HPP nebo spolupráce na IČO
• zázemí a prestiž jednoho z největších vydavatelských domů
• motivující finanční ohodnocení v návaznosti na obchodní výsledky
• zajímavou, tvůrčí a motivující práci v týmu aktivních, příjemných a schopných lidí
• příležitost uplatnit a rozvíjet své dovednosti
• systematický rozvoj obchodních dovedností, možnost kariérního růstu
• nástup ihned nebo dohodou
• místo pracoviště: Praha 4

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Jiné neuvedené oblasti

Společnost, která je prestižním vydavatelským domem s velkým potenciálem růstu a dynamickým rozvojem.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 2573696  Datum zveřejnění: 23.5.2016