Správce serverů - technik IT

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Okres Mladá Boleslav

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, společnost, která působí na českém trhu jako dodavatel pokročilých IT služeb pro významné společnosti, hledáme kolegu na pozici: Správce serverů - technik IT
Náplň práce:
Práce se serverovými technologiemi
Instalace, administrace a správa HW/SW + řešení incidentů
Práce v moderním prostředí informačních technologií

Požadujeme:
Pokud jsi čerstvý absolvent IT oboru SŠ/VŠ – nevadí, absolventům se nebráníme
Hledáme zapáleného člověka pro IT techniku
Měl by si mít zájem o správu a administraci systémů na bázi Microsoft
Preferujeme zájem v IT oblasti i jako koníček a snahu se vzdělávat v oboru
SŠ nebo VŠ vzdělání
Výhodou je praxe v oboru IT a znalost správy serverů a sítí
Znalost AJ/NJ na středně pokročilé úrovni

Nabízíme:
Do našeho 8mi členného mladého týmu hledáme kolegu, který bude pracovat na pozici technického pracovníka pro IT obor
Roční zaškolovací proces, u nás vše potřebné naučíme
Standardní pracovní dobu pondělí – pátek
Tým, ve kterém budeš pracovat se nazývá ,,Server operation“ a je dislokován v areálu Škoda Auto Mladá Boleslav
Místo výkonu práce – Mladá Boleslav – občasná služební cesta do Vrchlabí, Kvasin a Prahy
Pracovní smlouva na dobu určitou – 1 rok, zkušební doba 3 měsíce
Dobré platové ohodnocení
Každoroční zvyšování kvalifikace, školení, certifikace a specializace na určitý podporovaný systém

Dále nabízíme:
- hrazené vzdělávání
- hrazené kurzy angličtiny
- týden dovolené navíc
- příspěvek na stravování
- hrazené certifikační zkoušky
- pružná pracovní doba
- příspěvek na penzijní pojištění
- služební notebook, mobil

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Informace o náboru

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Informační technologie, počítačové programování, webové portály

IT společnost

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadujeme:
SŠ nebo VŠ vzdělání, IT zaměření výhodou
Znalost instalace, údržby a správy HW/SW
Znalost správy serverů a sítí výhodou
Praxe v IT oboru výhodou
Znalost Aj nebo NJ – středně pokročilá úroveň
Řidičský průkaz skup. B
Pečlivost, spolehlivost, časová flexibilita

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 2578089  Datum zveřejnění: 25.5.2016