Databázový specialista

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, společnost, která se zabývá systémovým řešením procesů v prodeji, marketingu, managementu a organizaci a jejímiž klienty jsou úspěšné mezinárodní firmy, hledáme vhodné kandidáty na pozici Databázový specialista.

Vašimi hlavními pracovními úkoly budou:
• analýza a návrh databázového řešení,
• zpracování a analýza dat, převod dat mezi různými formáty,
• práce s SQL-Serverem (MS SQL Server 2000 – 2014, příp. Oracle, PostgresQL) i na administrátorské úrovni,
• komunikaci se zákazníkem a interním týmem.

Požadavky na pozici:
• zkušenosti na obdobné pozici 2 – 3 roky výhodou; pozice je také vhodná pro absolventy VŠ/SŠ v oboru informačních technologií s prokazatelnou praxí na komerčních projektech při studiu,
• velmi dobrá znalost práce s MS SQL, příp. Oracle,
• znalost T-SQL,
• znalost UML a XML,
• velmi dobrá znalost MS Excel,
• výhodou znalost Business Intelligence (PENTAHO),
• výhodou vytváření HTML-stránek (také v HTML5),
• znalost angličtiny na technické úrovni podmínkou,
• dobrá komunikativní znalost angličtiny nebo němčiny výhodou.

Osobnostní předpoklady:
• zodpovědnost, spolehlivost a pečlivost;
• aktivní přístup k řešení problémů, samostatnost;
• analytické a logické myšlení;
• flexibilita a mobilita;
• ochotu a schopnost dalšího sebevzdělávání;
• schopnost týmové práce;
• výborné komunikační schopnosti.

Nabízíme Vám:
• práci na zajímavých projektech převážně pro zákazníky v oblasti automotive, marketingu, chemické výroby,
• pevnou složku pracovní doby od 10 do 16 hodin, zbytek záleží na Vás (HPP úvazek; 40 hodin týdně, případné přesčasy jsou placené),
• mladý kolektiv s příjemnou atmosférou,
• možnosti dalšího vzdělávání a profesního růstu,
• zaměstnanecké benefity,
• smlouvu na dobu neurčitou
• místo výkonu práce: Praha.

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám Váš strukturovaný životopis na emailovou adresu [email protected]. Budeme Vás v nejbližší době kontaktovat. Do předmětu emailu uveďte název pozice.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Informační technologie, počítačové programování, webové portály

Společnost, která se zabývá systémovým řešením procesů v prodeji, marketingu, managementu a organizaci a jejímiž klienty jsou úspěšné mezinárodní firmy.

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začátečník (A1)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 2578136  Datum zveřejnění: 25.5.2016