Samostatný obchodní zástupce

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Kraj Vysočina, Královéhradecký kraj, Pardubický kraj

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, společnost, která je jedním z lídrů na trhu v oblasti bezpečnosti (dveře, okna, zámky; moto a cyklo) s působností po celém světě, hledáme vhodného kandidáta na pozici: Samostatný obchodní zástupce.

Náplň práce:

• Péče o stávající zákazníky a aktivní vyhledávání nových obchodních partnerů
• Operativní řešení požadavků klientů, vytváření objednávek
• Podávání pravidelných hlášení vedení firmy
• Plnění stanoveného plánu obratu

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme:

• HPP
• Pracovní pomůcky: služební vůz, mobilní telefon, notebook
• Zázemí stabilní společnosti
• Zajímavé finanční ohodnocení
• Nástup možný ihned
• Působnost: kraj Vysočina, Královehradecký kraj, Pardubický kraj

Informace o náboru

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Maloobchod

Společnost, která je jedním z lídrů na trhu v oblasti bezpečnosti (dveře, okna, zámky; moto a cyklo) s působností po celém světě.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadujeme:

• SŠ vzdělání
• Znalost práce na PC
• Zkušenost s podáváním obchodních hlášení
• Příjemné profesionální vystupování
• Samostatnost, ochotu pracovat, zdravou soutěživost
• Praxi na pozici obchodní zástupce (např. v oboru technika, stavební chemie, auto-moto)
• Bydliště v regionu Vysočina, Královehradecký kraj, Pardubický kraj
• Čistý výpis z rejstříku trestů
• ŘP sk. B

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 2578165  Datum zveřejnění: 25.5.2016