Manažer EU oddělení produktového managementu

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Praha, Středočeský kraj, Hlavní město Praha, Praha - východ, Praha - západ

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Jste připraveni zvládat vysoké pracovní nasazení a zátěž, ochotni cestovat a zároveň být součástí týmu profesionálů? Jste silná a kreativní osobnost, která nehledá pouze volné pracovní místo, ale zejména prostor, ve kterém se může účastnit plánovaného růstu společnosti? Jste jedineční ve zjišťování potřeb stávajících a potenciálních zákazníků? Jste technicky zdatní a zároveň umíte naslouchat hlasu trhu?

Baví Vás elektrotechnika a elektrotechnické komponenty?
Právě nyní hledáme do našeho menšího mezinárodního týmu nového kolegu nebo novou kolegyni na pozici:

Krátce o pozici:
• Komplexní odpovědnost za řízení produktového oddělení a produktovou strategii elektrotechnických komponentů v Evropě v souladu s firemními standardy a postupy.

Co budete dělat - náplň práce:
• Zodpovědnost za vedení a rozvoj menšího týmu produktového managementu v Evropě.
• Zodpovědnost za produktovou strategii a product positioning v Evropě.
• Spolupráce s centrálou, obchodním a marketingových oddělením v jednotlivých zemích s cílem podpořit obchodní cíle v Evropě.
• Zodpovědnost za analýzu, optimalizaci a rozvoj produktového portfolia společnosti v Evropě.
• Celková odpovědnost za proces zavádění nových produktů od počátečního konceptu až po zavádění nových produktů na trh v jednotlivých zemích včetně certifikace.
• Zodpovědnost za návrh a realizaci cenové strategie produktů společnosti.
• Sledování trhů, trendů, konkurence a návrh a prezentace nových rozvojových opatření.
• Návštěvy poboček a klientů s cílem získat informace o silných a slabých stránkách produktů, potřeb zákazníků, upozorňovat na kritická místa a nefunkčnosti v procesech.
• Příprava produktových materiálů, školení a vzdělávacích aktivit pro obchodní reprezentanty a klienty firmy.
• Příprava, aktualizace a správa ww stránek, katalogů, ceníků, technických údajů, zpráv pro technické bulletiny a psaní odborných článků.
• Podílení se na realizace marketingových strategií a podpory prodej.
• Přípravy strategických rozpočtů a budgetů, reporting mateřské společnosti.
• Vedení příslušné technické a obchodní dokumentace, spoluřešení reklamací.
• Reprezentování společnosti na veletrzích a při jednáních s obchodními partnery a dalšími subjekty.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Tomu pravému/Té pravé otevíráme dveře a nabízíme:
• Velmi přívětivou firemní kulturu a péči o zaměstnance.
• Zajímavou práci a samostatnou pozici s možností seberealizace v rozvíjející se společnosti s mezinárodním zázemím.
• Příležitost k odbornému rozvoji a to pravé místo pro realizaci Vašich nápadů.
• Odpovídající finanční hodnocení.
• Roční bonusy, 5 týdnů dovolené, stravenky, slevy na firemní produkty a slevy třetích stran, občerstvení na pracovišti, možnost home office, automobil.
• Místo výkonu práce: Praha 9 – Horní Počernice.
• Smlouvu na dobu určitou s možností prodloužení.
• Nástup možný ihned, případně dohodou.

Informace o náboru

V případě zájmu nám zašlete Váš strukturovaný životopis a motivační dopis v českém a anglickém jazyce. V nejbližší době Vás budeme kontaktovat.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

elektrotechnický průmysl

Společnost podnikající v elektrotechnice a elektrotechnických komponentech.

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Jaké jsou naše požadavky:
Tato role je vhodná pro aktivního kandidáta se silným technickým i obchodním vnímáním a se znalostmi produktového managementu, marketingu a řízení portfolia v elektrotechnickém oboru (NN). Vhodný uchazeč je zákaznicky orientovaný s cílem maximalizovat růst, ziskovost a návratnosti investic v podnikání. Dále uvítáme:
• VŠ vzdělání elektrotechnického směru.
• Minimálně 8 let praxe v elektrotechnickém oboru na podobné pozici v mezinárodní společnosti + alespoň 3 roky praxe s řízením týmu.
• Regionální zkušenost s produktovým managementem (NN/VN produkty).
• Znalost anglického jazyka slovem i písmem na výborné úrovni.
• Vyzrálá, samostatná osobnost se smyslem pro zodpovědnost.
• Pokročilé komunikační a prezentační dovednosti.
• Tvůrčí a koncepční přístup, vnímání příležitostí a jejich kritické hodnocení.
• Pečlivost, uspokojení zákaznických potřeb.
• Uživatelská znalost MS Office (Word, Excel, Power Point, Outlook
• Bezúhonnost.
• ŘP sk. B – aktivní řidič.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 2583608  Datum zveřejnění: 12.7.2016