Engineering graduates

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Zahraničí - ostatní
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek, internship, stáž

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, společnost, která navrhuje kompletní technická zařízení, hledáme vhodné kandidáty na pozici Engineering graduates.

Náplň práce:
• Účast na zahraniční stáži podle vlastní preference a doporučení zástupce společnosti po dobu 2 let
• Průběh stáže:
-Absolvování testů anglického jazyka, technických schopností, psychotestů
-Skype interview s anglickým vedením – neformální sumář předešlých testů
-Rozhodnutí komise ohledně postupu a případného umístnění na stáži (zaměření a krajina)
-Nástup na stáž v dané krajině na příslušnou pozici :
 Research & Development Engineer
 Project Engineer
 Process Engineer
• Zaučení se a výkon práce na dané pozici

Požadujeme:
• VŠ vzdělání (student posledního ročníku / čerstvý absolvent s bakalářským nebo magisterským titulem) v oboru – strojírenství, mechaniky, elektroniky, mechatroniky nebo výrobní techniky
• předchozí pracovní zkušenosti, ať už placené (např. stáže či praxe) nebo dobrovolnické (mimoškolní aktivity nebo dobrovolnické práce)
• AJ na min. středně pokročilé úrovni (slovem i písmem – testy v AJ)
• Technické dovednosti a technické myšlení
• Vyšší znalost práce s MS Excel (kontingenční tabulky, makra, vzorce, vyhledávací funkce, atd.)
• CAD, AutoCAD – výhodou
• ŘP sk. B - výhodou
• Samostatnost
• Zájem budovat kariéru na mezinárodní úrovni
• Ochota vycestovat

Nabízíme:
• Fantastickou platformu, která vám pomůže nastartovat dlouhodobou kariéru u organizace se 150-letou tradicí.
• Smlouvu na dobu určitou s možností najít si pracovní uplatnění v zahraničí na dobu neurčitou
• Praci na skutečných projektech v rozmanitých oblastech (výzkum a vývoj, výroba, projektové řízení, technologie, prodej), které ovlivňují životy milionů lidí i celou planetu
• Poskytnutí potřebné podpory a zázemí dle hostitelské krajiny
• spojení s mentorem přímo ve vaší divizi, který vás v tomto dvouletém programu bude podporovat a školit
• zajímavé mzdové ohodnocení, zaměstnanecké výhody a mezinárodní zkušenosti, které vás připraví na dlouhodobou kariéru u naší společnosti – dle zařazení do divize
• místo výkonu práce: zahraničí

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Jiné neuvedené oblasti

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské I. stupně

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 2608221  Datum zveřejnění: 14.6.2016