Obchodní referent

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Okres Liberec

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, společnost, která je distributorem luxusního zboží s prestižní zahraniční klientelou, hledáme vhodné kandidáty na pozici Obchodní referent.

Náplň práce:
• zpracování obchodních nabídek pro zahraniční klienty, následná komunikace s klientem v písemné, telefonické, případně i osobní formě
• evidence klientů
• spolupráce na zajištění logistiky
• sjednávání schůzek pro obchodníky v zahraničí
• v budoucnosti možné zahraniční cesty a koordinace obchodníků

Požadavky:
• min. SŠ vzdělání
• min. 1 rok praxe na obdobné pozici
• velmi dobrá úroveň anglického jazyka slovem i písmem, B1+ podmínkou
• znalost práce na PC - velmi dobrá znalost programů MS Excel, Word, Outlook
• ŘP sk. B, aktivní řídič
• orientace ve stavebních plánech – výhodou

Nabízíme:
• Práci na HPP
• Možnost motivujícího platu, odměňování po dohodě se zaměstnavatelem (fix + provize)
• Odměny závislé od osobních výsledků a výsledků firmy
• Přeplácení cestovních nákladů a diet dle výjezdů k zákazníkům
• Notebook
• Nastup: Ihned výhodou
• Místo výkonu práce: Liberec

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Jiné neuvedené oblasti

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Řidičský průkaz

B

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 2609908  Datum zveřejnění: 15.6.2016