Vývojář Java

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Hlavní město Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Nabízíme:

• Práce ve stabilizovaném týmu špičkových odborníků – možnost rychlého odborného růstu
• Přístup k nejnovějším technologiím
• Možnost práce na HPP nebo na kontrakt (po čase i možnost home office)
• Měsíční příjem až 120.000 Kč dle splnění kvalifikačních kritérií
• Práci v dynamickém týmu
• Práci v agilních týmech
• Velký osobnostní rozvoj
• Dlouhodobá spolupráce´
• Nástup dohodou
• Místo výkonu práce: Praha

Informace o náboru

V případě zájmu nám zašlete Váš strukturovaný životopis na emailovou adresu [email protected]. Do předmětu emailu uveďte název pozice. V nejbližší době Vás budeme kontaktovat.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Jiné neuvedené oblasti

Pro našeho klienta společnost, která je zaměřená na vývoj software na zakázku a na pronájem špičkových ICT specialistů, hledáme kandidáta na pozici Vývojář Java

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadujeme:
• Angličtina – schopnost porozumět psanému textu
• Čeština – perfektní znalost – ideálně rodilý mluvčí (perfektní písemný i ústní projev)
• J2EE – 1 rok praktických zkušeností - výhodou
• Spring – min. základní znalosti
• WebServices & XML – dobré znalosti
• JBoss – znalost konfigurace - výhodou
• Liferay – praktická znalost portálu výhodou
• MS Office – velmi dobra znalost
• jQuery – alespoň základní znalosti

Další požadavky:

• Výborné komunikační schopnosti
• Schopnost řídit se sám
• Schopnost rychle se učit
• Schopnost řídit kvalitu svojí práce
• Analytické schopnosti řešení problémů
• Týmový hráč
• Vysoká flexibilita

Požadavky na vzdělání a praxi:

• VŠ/SŠ vzdělání v oblasti IT nebo Telco, případně delší praxe v IT
• Minimálně 1 rok praxe a komerční zkušenosti ve vývoji v Java

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 2615135  Datum zveřejnění: 20.6.2016