Referent prodeje NN rozvaděčů

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Jihomoravský kraj, Brno - město

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, společnost, která zajišťuje dodávky rozvaděčů nízkého napětí a zámečnických komponentů pro elektromontážní firmy v tuzemsku i zahraničí, hledáme vhodného kandidáta na pozici: Referent prodeje NN rozvaděčů.

Náplň práce:

• péče o stávající zákazníky
• tvoření cenových nabídek, cenových kalkulací
• vedení obchodní administrativy

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme:

• práci na HPP
• zaměstnanecké benefity: – 5 dnů dovolené navíc, příspěvek na penzijní připojištění
• možnost čerpání příspěvků na dovolenou, sport, kulturu nebo nadstandartní zdravotní péči
• roční odměny
• samostatnou práci v pohodovém kolektivu
• nástup do zavedeného obchodu
• místo výkonu práce: Brno

Informace o náboru

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám Váš strukturovaný životopis na emailovou adresu [email protected]. Budeme Vás v nejbližší době kontaktovat. Do předmětu emailu uveďte název pozice.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

elektrotechnický průmysl

Společnost, která zajišťuje dodávky rozvaděčů nízkého napětí a zámečnických komponentů pro elektromontážní firmy v tuzemsku i zahraničí.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadujeme:

• SŠ/ VŠ vzdělání (vzdělání technického směru – elektro silnoproud výhodou)
• AJ - aktivní znalost
• NJ popřípadě RJ výhodou
• výborné komunikační schopnosti, empatie směrem k zákazníkovi (umění naslouchat, vyhodnotit situaci,aktivně jednat)
• organizační schopnosti – schopnost plánovat, třídit úkoly a aktivity podle priorit
• schopnost hledat nové cesty, nová řešení a schopnost vidět věci z různých úhlů
• znalost práce na PC (Outlook, Microsoft office) – uživatelská úroveň
• ochota příležitostně jezdit na služební cesty
• řidičský průkaz sk. B

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 2617512  Datum zveřejnění: 21.6.2016