Projektant lehkých obvodových plášťů

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Praha, Hlavní město Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Náplň práce:

• Navrhování technického a konstrukčního řešení zpracovávaných dokumentací
• Provádění konstrukčních a projekčních prací
• Zpracování technického a projekčního řešení zakázky (napojovací detaily včetně způsobu kotvení systému)
• Zpracování montážní a dílenské dokumentace zakázky

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme:

• Zajímavou práci v rámci mezinárodní společnosti
• Možnost vycestovat v rámci rozvojových programů až na 9 měsíců do jiné obchodní jednotky
• Stravenky
• Příspěvek na penzijní a životní připojištění
• Dlouhodobý rozvoj a vzdělávací programy
• Týden dovolené navíc nad rámec zákona
• Další zaměstnanecké benefity
• Místo výkonu práce: Praha

Informace o náboru

V případě zájmu nám zašlete Váš strukturovaný životopis. V nejbližší době Vás budeme kontaktovat.
Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Stavební průmysl

Pro našeho klienta, společnost, která je jednou z největších společností na světě poskytujících služby v oblasti stavebnictví a projektového developmentu, hledáme vhodné kandidáty na pozici Projektant lehkých obvodových plášťů.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadujeme:

• SŠ vzdělání technického zaměření (strojní, stavební) nebo student posledního ročníku vysoké školy
• praxe v oboru a autorizace ČKAIT (není podmínkou)
• aktivní znalost Autocad, Inventor, Revit
• Angličtina na komunikativní úrovni
• týmový hráč, schopnost pracovat samostatně
• kreativita, rychlost a bezchybná práce
• řidičský průkaz sk. B, aktivní řidič

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 2621173  Datum zveřejnění: 24.6.2016