2. právník společnosti - pro absolventy

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Praha, Hlavní město Praha
Druh pracovního poměru
plný úvazek, živnost

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, správcovskou firmu - akciovou společnost, hledáme vhodného kandidáta na pozici 2. právník společnosti – pro absolventy.

Požadujeme:
• vzdělání: ukončené VŠ – právnické
• praxe: (na pozici nebo v oboru) není podmínkou, ale výhodou
• pozice je vhodná pro absolventy
• jazyky: nejsou podmínkou

Náplň práce:
• spolupráce na tvorbě/revizi smluvních dokumentů
• účast na obchodních jednání
• spolupodílení se na zpracování pracovně-právních dokumentů
• plnění pokynů vedení společnosti v oblasti právní agendy

Nabízíme:
• práce na IČO nebo HPP
• benefity (mobil, PC, stravenky)
• místo výkonu práce: Praha
• nástup: ihned

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Právnické činnosti

Správcovská firma - akciová společnost.

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 2623325  Datum zveřejnění: 12.8.2016