QA Engineer / Tester

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, společnost, která patří k největším poskytovatelům moderních IT řešení a služeb pro oblasti obchodování s cennými papíry, správa cenných papírů, clearing a finanční komunikace, hledáme kandidáta na pozici QA Engineer / Tester.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme:
• stabilní zázemí
• bezproblémové prostředí
• výkonný notebook
• aktivní používání angličtiny, včetně jednou týdně firemní kurzy s rodilým mluvčím
• velice slušné ohodnocení (výroční navyšování mzdy, bonusy)
• škálu zaměstnaneckých výhod - příspěvek do penzijního fondu, stravenky, 5 týdnů dovolené, notebook, sick days, benefit plus program na sport a kulturu
• vzdělávací kurzy u externího dodavatele IT školení
• firemní akce i v zahraničí
• možnost work from home po zapracování
• moderní kanceláře na Praze 8, přímo na metru Křižíkova

Informace o náboru

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám Váš strukturovaný životopis na emailovou adresu [email protected]. Budeme Vás v nejbližší době kontaktovat. Do předmětu emailu uveďte název pozice.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Informační technologie, počítačové programování, webové portály

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Osobnostní předpoklady a dovednosti

QA Engineer Requirements:
• At least 2 years of experience in testing with technical background
• Good English skills (both spoken and written)
• MS SQL Server and Transact SQL skills needed
• Understanding of quality assurance and software development processes and methodologies
• Good communication skill
• Ability solve problems, issues and troubles
• Ability to work in multitasking, multinational and dynamic environment
• Experience with automation tools is very welcomed
• Knowledge from financial industry would be a plus
• Other key attributes include integrity, analytical type of mind, self-motivation, responsibility and willing to learn fast

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 2623976  Datum zveřejnění: 28.6.2016