Asistentka vedoucího prodeje

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Pardubický kraj

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, společnost, která již 20 let dodává do firem a škol kovoobráběcí stroje, hledáme vhodné kandidáty na pracovní pozici Asistentka vedoucího prodeje.

Náplň práce:

• Vyřizování běžné administrativní agendy pro vedení společnosti a vedoucího nákupu
• Zpracování a vystavování faktur
• Zpracování Intrastatu
• Vystavování dokladů
• Práce na PC
• Evidence příchozí a odchozí firemní korespondence

Požadujeme:

• Minimálně středoškolské vzdělání (Obchodní akademie, technický směr a podobně výhodou)
• Základní znalost účetnictví
• Základní znalost Anglického jazyka
• Řidičský průkaz sk. B výhodou

Nabízíme:

• práce na HPP
• benefity: mobilní telefon, PC, stravenky, příspěvek na pojištění
• pozice je vhodná i pro absolventy
• zázemí české rodinné firmy
• Místo výkonu práce: Stolany (ochota dojíždět)

V případě zájmu nám zašlete Váš strukturovaný životopis. V nejbližší době Vás budeme kontaktovat.
Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

strojírenský průmysl

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 2626379  Datum zveřejnění: 29.6.2016