Operátor callcentra pro asistenční služby

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, společnost, která je českým poskytovatelem asistenčních služeb s největší tradicí v poskytování asistenčních služeb v České republice s přímým napojením na mezinárodní sítě prestižních automotoklubů sdružených v sítích, hledáme kandidáta na pozici Operátor callcentra pro asistenční služby.

NÁPLŇ PRÁCE:
• Organizace a koordinace asistenčních služeb českým i zahraničním klientům na území ČR i Evropy
• Přijímání příchozích hovorů od českých i zahraničních motoristů v nouzové situaci
• Komunikace se smluvními partnery, autorizovanými servisy a zahraničními asistenčními centrálami
• Zpracovávání související administrativy
• Poskytování informací klientům
• Práce v týmu

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Zaměstnanecké výhody, benefity

NABÍZÍME:
• Zodpovědnou, samostatnou a zajímavou práci na HPP
• Zázemí stabilní společnosti na trhu asistenčních služeb s 25 – letou tradicí
• Motivující platové hodnocení (Fix + bonusy)
• Mladý a komunikativní kolektiv
• Možnost profesního růstu – pravidelné odborné školení
• Moderní pracoviště v centru Prahy
• Slevy na pobytové zájezdy
• Slevy na vybrané ubytovací zařízení
• 50% sleva na firemní klubovou kartu
• Plně hrazené životní nebo penzijní pojištění

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Jiné administrativní a podpůrné služby

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Osobnostní předpoklady a dovednosti

POŽADUJEME:
• Komunikativní znalost AJ či NJ, základní znalost dalšího jazyka výhodou
• Ochotu pracovat ve směnném provozu (včetně víkendů, svátků atd.)
• Uživatelskou znalost práce na PC - Word, Internet, Outlook
• Velmi dobré komunikační dovednosti
• Ochotu a schopnost se dále vzdělávat
• Proklientský přístup
• Multitasking
• Odolnost vůči stresu

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 2627421  Datum zveřejnění: 30.6.2016