Vývojář Delphi

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Hlavní město Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, významného dodavatele informačních systémů pro lékárny na českém trhu a zabývá se vývojem, implementací a podporou specializovaných softwarů pro všechny typy lékáren, hledáme vhodné kandidáty na pozici Vývojář Delphi

Úspěšný kandidát bude zodpovědný za:
• analýzu a programování zákaznických úprav v informačním systému (SQL, Delphi)

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám Váš strukturovaný životopis na emailovou adresu [email protected]. Budeme Vás v nejbližší době kontaktovat. Do předmětu emailu uveďte název pozice.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Zaměstnanecké výhody, benefity

Na oplátku Vám můžeme nabídnout:
• hlavní pracovní poměr na dobu neurčitou
• zázemí silné, stabilní a nadnárodní společnosti s předním postavením na trhu lékárenského IT
• 5 týdnů dovolené
• motivující finanční ohodnocení
• 13. plat
• možnost seberealizace a profesního růst
• příležitost k dalšímu vzdělávání (odbornému, jazykovému …)
• firemní a týmové akce
• příjemné pracovní prostředí
• příspěvek na stravování
• závodní stravování
• individuální rozvržení pracovní doby
• místo výkonu práce Praha 5

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Informační technologie, počítačové programování, webové portály

Významného dodavatele informačních systémů pro lékárny na českém trhu a zabývá se vývojem, implementací a podporou specializovaných softwarů pro všechny typy lékáren.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Co je pro nás podstatné?
• znalost vývojového prostředí Delphi XE7
• znalost MS SQL jak užití SQL tak T-SQL
• znalost SQL Oracle
• český jazyk - komunikativní úroveň

Výhodou:
• zkušenosti z lékárenského prostředí
• pasivní znalost Aj (orientace v textech a odborné literatuře)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 2627553  Datum zveřejnění: 30.6.2016