Elektrikář – servisní technik Terex a Liebherr

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Popis práce:

• montáže, demontáže a servis jeřábů u klienta
• údržba jeřábu ve střediscích klienta
• kontroly připravenosti prostoru pro montáže jeřábů
• komunikace s provozními techniky, jeřábníky a klientem

Požadované schopnosti:

• dle schéma el. zapojení identifikovat porouchanou komponentu, případně dle chybového kódu frekvenčního měniče identifikovat oblast závady
• řidičský průkaz B, (C+E je výhodou)
• vyhl. 50, min. §6
• nesmí Vám vadit výšky (se zajištěním)
• musíte se umět dorozumět česky nebo slovensky
• práce v týmu 3-4 pracovníků
• zodpovědnost a rozvážné profesionální jednání
• jazykové znalosti: preferujeme pasivní němčinu nebo angličtinu

Nabízíme:

• zážitky a práci v zajímavém oboru
• pravidelná školení ve střediscích Liebherr a Terex
• pravidelné zvyšování kvalifikace elektrikáře
• pokud Vás baví elektronika, pak možnost se realizovat nebo dále vyškolit
• nadstandardní platy, časté přesčasy, diety, možnost příplatkové práce v sobotu a neděli
• každý projekt a realizace jsou jiné
• místo působení: region Čechy, kancelářské zázemí v Říčanech, Mukařov

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

elektrotechnický průmysl

Pro našeho klienta, předního dodavatele inovativních řešení v oblasti věžových jeřábů v České a Slovenské Republice, hledáme vhodného kandidáta na pozici Elektrikář – servisní technik Terex a Liebherr

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začátečník (A1) nebo Německý jazyk - Úplný začátečník (A1)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 2639654  Datum zveřejnění: 16.9.2016