Account coordinator/manager

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Náplň práce:

• komplexní vedení a péče o svěřené klienty a projekty v oblasti sales - marketingových služeb
• řízení projektu a exekuce projektů - monitorování, vedení, celková zodpovědnost
• finanční vedení a zodpovědnost nad projekty
• vyhotovení finálních reportů, analýz a zhodnocení kampaně
• vedení a monitorování kvality práce projektového týmu
• komplexní příprava výběrových řízení a jejich prezentace

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme:

• zajímavou a zodpovědnou práci ve stabilní společnosti
• motivující odměnu
• firemní benefity (mobilní telefon, notebook, kurzy AJ, homeoffice, sick day, firemní akce)
• práce v přátelské atmosféře malého kolektivu
• práce na hlavní pracovní poměr
• termín nástupu od 1. 8. 2016.
• Místo výkonu práce: Praha

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Poradenství a konzultační činnosti v oblasti řízení firem

Pro našeho klienta, společnost, která je field marketingový specialista působící na českém trhu od roku 1993 a jeho služby za uplynulých 22 let využily již stovky klientů, hledáme vhodné kandidáty na pracovní pozici Account coordinator/manager.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadujeme:

• zkušenosti s řízením marketingových projektů
• AJ na komunikativní úrovni (slovem i písmem)
• výbornou znalost práce s PC, zejména Excel tabulky, práce s čísly
• prezentační, prodejní a komunikační dovednosti
• obchodního a týmového ducha
• kreativitu, flexibilitu, zodpovědnost, samostatnost a spolehlivost

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 2646437  Datum zveřejnění: 14.7.2016