Projektový manažer pro výběrová řízení

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Praha, Hlavní město Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Projektový manažer pro výběrová řízení a poradenství při plnění dotačních podmínek u projektů financovaných v rámci strukturálních fondů EU

Pro našeho klienta, společnost, která dlouhodobě působí v oblasti komplexního poradenství při čerpání dotací ze strukturálních fondů EU, hledáme zkušeného pracovníka na pozici Projektového manažera.

Náplň práce:
• poradenství při realizaci/administraci výběrových řízení
o nastavení zadávacích podmínek – kvalifikační, technická a hodnotící kritéria
o příprava a zpracování dokumentace k výběrovému řízení
o zajištění formálně-právní správnosti postupu výběru dodavatele včetně formální kontroly a posouzení nabídek
• dotační poradenství při realizaci projektů podpořených z prostředků strukturálních fondů EU
o příprava a zpracování dokumentů požadovaných poskytovatelem dotace, jako např. žádosti o platbu, monitorovací zprávy, závěrečné zprávy apod.
o management dotačních rizik – identifikace možných rizik, prevence, vhodná opatření
o poradenství při finančním řízení projektu – maximalizace využití přiznané dotace
o kontrola plnění indikátorů, cílů, harmonogramu, rozpočtu, finančního plánu a dílčích aktivit projektů
o kontrola způsobilosti výdajů, účetních dokladů a zápisů, plateb, smluvních a ostatních dokumentů a podkladů souvisejících s realizací projektů, a to z pohledu jejich formální úplnosti a správnosti, věcné provázanosti a návaznosti
• komunikace s příslušnými orgány, spolupráce s klienty
• koordinace pracovního týmu

V případě zájmu nám zašlete Váš strukturovaný životopis s fotografií na emailovou adresu [email protected]. V nejbližší době Vás budeme kontaktovat.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme:

• zaměstnanecký poměr nebo spolupráci na živnostenský list
• zajímavé finanční ohodnocení včetně výhod a bonusů
• nástup možný ihned
• zázemí stabilní a úspěšné společnosti
• zajímavá práce v perspektivním oboru
• možnost dalšího profesního růstu
• práce v mladém dynamickém týmu
• příjemné, klidné, moderní pracovní prostředí na okraji Prahy
• pohodlná dostupnost pražskou MHD

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Jiné neuvedené oblasti

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadujeme:

• VŠ nejlépe ekonomického směru
• prokazatelné zkušenosti s přípravou/administrací/kontrolou výběrových řízení dle pravidel dotačních programů nebo dle zákona o veřejných zakázkách
• aktivní znalost zákona o veřejných zakázkách výhodou
• znalost povinností a závazků stanovených poskytovatelem dotace pro příjemce dotace (zejména OPPI/OPPIK, OPLZZ/OPZ, OPŽP, PRV)
• výhodou praktické zkušenosti s řízením/administrací/kontrolou většího počtu dotačních projektů (zejména OPPI a OPLZZ) na straně buď příjemce dotace nebo poskytovatele dotace nebo kontrolního orgánu nebo auditora
• výhodou i zkušenost v oblasti nedotačního podnikového poradenství
• profesionální zručnost při práci s MS Office (Word, Excel)
• zodpovědnost a samostatnost
• klientský přístup založený na dobrých komunikačních a prezentačních schopnostech
• analytické schopnosti, projektové a kritické myšlení, řízení času, smysl pro celek i detail, orientace na výsledek
• týmový hráč
• řidičský průkaz B – aktivní řidič

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 2664946  Datum zveřejnění: 27.7.2016