Vývojář databázových řešení se zkušenostmi s webovými technologiemi

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, zákaznicky orientovanou společnost, která přes 15 let působí na českém i zahraničním trhu IT, hledáme nového kolegu na pozici Vývojáře databázových řešení se zkušenostmi s webovými technologiemi.

Náplň práce:
• Analýza a návrh technických řešení
• Vytváření řešení na webových a databázových technologiích
• Aktualizace stávajících řešení
• Integrace SW služeb a HW do řešení
• Propojování webu a databázových řešení
• Komunikace s klienty
• Podpora zákazníků

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme:
• Zajímavou tvůrčí práci na rozmanitých projektech
• Práci na plný pracovní úvazek (po - pá)
• Odpovídající platové ohodnocení
• Dlouhodobou spolupráci v zaměstnaneckém poměru
• Zázemí stabilní společnosti s možností dalšího rozvoje
• Možnost získání mezinárodního certifikátu odbornosti
• Práci s nejnovějšími technologiemi
• Práce na projektech zahraničních zákazníků
• Místo výkonu práce: Praha

Benefity:
• Občerstvení na pracovišti
• Služební macbook
• Pravidelné firemní akce
• Sleva na firemní výrobky
• Zázemí stabilní společnosti
• Příjemné pracovní prostředí v mladém kolektivu
• Vzdělávací kurzy
• Finanční příspěvek na sportovní aktivity
• Podporu profesního vzdělávání
• Prosto pro inovace

Informace o náboru

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám Váš strukturovaný životopis na email [email protected] . Budeme Vás v nejbližší době kontaktovat.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Informační technologie, počítačové programování, webové portály

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadujeme:
• Dobrou znalost HTML a CSS
• Základní znalost JavaScriptu (jQuery), PHP a MySQL
• Obecnou znalost webových technologií
• Obecnou znalost relačních databází a základů algoritmizace
• Komunikativní a aktivní přístup
• Ochotu se učit a rozvíjet
• Znalost angličtiny na úrovni zjišťování informací od zahraničních klientů
• Analytické a logické myšlení

Čím na nás zapůsobíte:
• Znalost CMS Wordpress
• Znalost OOP
• Znalost nastavení webového serveru (Apache)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 2668723  Datum zveřejnění: 29.7.2016