Administrátor serverů a sítí

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Náplň práce:

• administrátor sítí a serverů
• práce s Unix like systémy (FreeBSD, CentOS, Ubuntu/Debian)
• řešení požadavků zákazníků (telefon, email, osobně v DC)
• správa síťových prvků (Cisco, Juniper)
• komunikace se zákazníky
• scriptování (BASH, Perl,Python)
• programování PHP

Požadujeme:

• min. SŠ vzdělání
• znalost anglického jazyka na technické úrovni
• samostatnost, spolehlivost, časová flexibilita, komunikativnost
• reprezentativní vystupování
• znalost UNIX like systémů
• znalost práce s MS Windows Server výhodou
• znalost sítí na úrovni L2 a L3 (CISCO certifikace výhodou)
• vhodné i pro absolventy

Nabízíme:

• zaškolení do problematiky, sebevzdělání v oboru
• platové ohodnocení odpovídající individuálnímu pracovnímu výkonu, znalostem a dovednostem
• příjemné pracovní prostředí a mladý kolektiv
• příležitost k seberealizaci
• práci v dynamicky rostoucí společnosti
• možnost osobního růstu
• nástup možný ihned
• místo výkonu práce: Praha 3

V případě zájmu nám zašlete Váš strukturovaný životopis. V nejbližší době Vás budeme kontaktovat.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Informační technologie, počítačové programování, webové portály

Pro našeho klienta, společnost, která je českou IT firmou v Praze, hledáme zodpovědného pracovníka na pozici Administrátor serverů a sítí.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 2677718  Datum zveřejnění: 4.8.2016