Obchodní zástupce - prodej v interním call centru

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Praha
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, mediální dům, který působící v 16 zemích světa, hledáme do týmu kolegu na pozici: Obchodní zástupce - prodej v interním call centru

Popis pozice:
• Jste komunikativní, rádi prodáváte, máte tah na branku? Přijďte využít své schopnosti do skvělého kolektivu.
• Na této pozici se budete plně věnovat prodeji multimediálních publikací, předplatného časopisů a účastí na konferencích a seminářích po telefonu formou prodeje B2B (firemní klientela).

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme:
• Práci v prestižní mezinárodní firmě
• Přátelský kolektiv v lokalitě Praha 8, Kobylisy
• Zkrácený pracovní týden - pouze 7,5 hodinová pracovní doba denně
pracovní doba od 8:00 do 15:30, mimo svátků a víkendů
práce s možností smlouvy na hpp, na zkrácený úvazek, na dpč
• Pozice je vhodná pro absolventy.
• Motivační prvky
• Transparentní jednání
• Stravenky
• Občerstvení na pracovišti
• Základní plat + bonusová složka

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Nakladatelství, TV, rozhlas

Pro našeho klienta, mediální dům, který působící v 16 zemích světa

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadujeme:
• Zkušenosti s aktivním prodejem produktů po telefonu jsou velkou výhodou
• Kultivovaný hlasový projev
• Pokročilé obchodní prezentační a argumentační dovednosti
• Znalost práce s pc podmínkou
• Pozitivní myšlení
• Tah na branku s orientací na výsledek

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 2683076  Datum zveřejnění: 9.8.2016