Projektový manager

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, světovou jednička na poli outdoorové reklamy, hledáme kandidáta na pozici Projektový manager
Popis pozice:
• Zprostředkování a evidence reklam a reklamních nosičů na dopravních prostředcích
• Zajištění instalačních prací na dopravních prostředcích
• Řešení technických a provozních záležitostí provozu reklamních nosičů vč. Kontroly a fotodokumentace

• Nástup: září 2016

Zaměstnanecké výhody, benefity

• Nabízíme:
Odpovídající finanční ohodnocení
• Zázemí mezinárodní společnosti s dlouhodobou zkušeností a perspektivou
• Zaměstnanecké benefity (stravenky, příspěvky na pojištění, příspěvky na jazykové vzdělávání), Služební vůz s možností do osobního užívání, mobil

Informace o náboru

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Jiné neuvedené oblasti

Pro našeho klienta, světovou jednička na poli outdoorové reklamy

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadujeme:
• SŠ vzdělání
• Výbornou znalost Prahy a MHD v Praze
• Komunikační schopnosti
• Reprezentativní vystupování

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 2684419  Datum zveřejnění: 10.8.2016